Jak wybrać materac dmuchany?

Niezapowiedziani goście z daleka? Wyjazd pod namiot z przyjaciółmi? W tych sytuacjach przyda się zawsze dmuchany materac. Tylko na co zwrócić uwagę przy jego zakupie, żeby wytrzymał lata i był wygodny? Tutaj zdradzamy małe tajemnice.

źródło: www.hop-sport.pl

Jak wybrać materac dmuchany

Wymiary

Tto najważniejszy aspekt. W sklepie hop-sport.pl znajdziemy materace jednoosobowe, dwuosobowe, niskie i wysokie. Tutaj dobieramy materac do ilości miejsca, które mamy do zagospodarowania.

Mały materac jednoosobowy – sprawdzi się jako tymczasowe łóżko dla gościa w małym mieszkaniu,  jest również niezastąpiony podczas wyjazdów pod namiot z przyjaciółmi.

Źródło: www.hop-sport.pl

Materac dwuosobowy – sprawdzi się wszędzie tam, gdzie mamy dużą przestrzeń. Jest to idealne rozwiązanie na przenocowanie gości z dalekich stron. Wysoki materac dwuosobowy –  materace wysokie prawie niczym się nie różnią od łóżek. Są bardzo wygodne i dają duży komfort.materace niskie są rozwiązaniem tymczasowym. Zostały stworzone z myślą zabierania ich w teren.

Sprawdzony producent
Warto wybierać materace od sprawdzonego producenta. W sklepie Hop-sport.pl znajdą Państwo materace firmy Intex, która od lat specjalizuje się w tworzeniu materaców. Materace są wykonane z winylu, jest to niezwykle wytrzymałe tworzywo PCV. Odpowiednia grubość materiału zapewnia wytrzymałość. Dodatkowym udogodnieniem podnoszącym komfort jest welurowe obicie i odpowiednia wewnętrzna budowa materaca.

Materace wysokie firmy intex mają wewnątrz specjalny system komór, które trzymają powietrze wewnątrz materaca i pozwalają spać we dwoje jednocześnie amortyzując ruchy drugiej osoby, dzięki czemu każdy może się wyspać. Co ciekawe, materac nie ugina się pod ciężarem leżącej osoby.

Dodatki
Niektóre materace mają również wbudowane poduszki lub specjalne zagłębienia umożliwiające schowanie prześcieradła. Materace mogą mieć przeróżne kształty.  Najważniejsze jest jednak to aby były wygodne i szczelne.

Koniecznie przy zakupie materaca pomyślmy również o zakupie pompki ręcznej lub elektrycznej. Warto zwrócić uwagę na to, czy do zakupionego materaca dodają łatkę naprawczą.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*