Wielofunkcyjny stół bilardowy – sprawdź go

Lubisz grać w bilard? Czy wiesz, że możesz mieć stół bilardowy, stół do tenisa i cymbergaja we własnym domu? I to wszystko w zmieści się w jednym pokoju! Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy. Wielofunkcyjny stół bilardowy

Czy zastanawialiście się nad tym jakie jeszcze funkcje może pełnić stół bilardowy?  W sklepie stoly-bilardowe.net znajdą Państwo specjalne nakładki, całkowicie zmieniające funkcjonalność stołu bilardowego.

Źródło: stoly-bilardowe.net

Funkcja nr 1 – stół do jadalni

Dzięki niezwykle prostej i gładkiej nakładce, w kilka chwil stół bilardowy może stać się stołem w jadalni. Idealnym do biesiadowania. Taki stół wymaga więcej przestrzeni, ale za to zmieści się przy nim więcej osób i nie będzie problemu z miejscem do stole do postawienia pysznych potraw.

Funkcja nr 2 – stół do tenisa

Jeśli lubimy grać w tenisa stołowego, również we wcześniej wspomnianym sklepie znajdziemy odpowiednią nakładkę na stół bilardowy. Kilka chwil i stół bilardowy staje się wymiarowym stołem do tenisa.

Funkcja nr 3 – stół do cymbergaja

W naszym sklepie są dwustronne nakładki, z jednej strony mamy ping-ponga, a z drugiej cymbergaja. Dzięki tej nakładce będziemy mieli trzy gry w jednym salonie. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym filmem.

Uwaga:

Przy zakupie nakładki na stół bilardowy koniecznie zwróćmy uwagę na jego wymiary. Jest to konieczne dla dobrego dopasowania.  Warto dodać, że nakładki są wyprodukowane z wysokiej jakości płyty MDF.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*