Zgrabna sylwetka, płaski brzuch i smukłe ramiona – Ćwiczenia z Hula hop.

   O tak, ta zabawka z dzieciństwa zdecydowanie sprawdza się w gubieniu zbędnych kilogramów i pomaga zachować szczupłą sylwetkę. To proste urządzenie sprawia, że Twoja talia nabierze lepszych kształtów i wzbogaci się o seksowne wcięcie. Żeby tak się stało, potrzebujesz jeszcze odpowiedniego Hula Hop i dobrego zestawu ćwiczeń.

     Mamy dla Ciebie ciekawe ćwiczenia, które z pewności przydadzą Ci się w zgubieniu zbędnych kilogramów.

 hula hop

Ćwiczenie 1.

   Jest banalnie proste, każdy potrafi je wykonać. Jeżeli nie uda Ci się utrzymać Hula-Hop za pierwszym razem, nie przejmuj się, w końcu się nauczysz.

   Aby wykonać to ćwiczenie, wystarczy, że staniesz w rozkroku. Pamiętaj o tym, by nogi były lekko ugięte w kolanach. Następnie napnij brzuch, teraz weź w dłoń Hula-Hop i umieść je na wysokości pasa. Następnie opierasz koło o swój bok i delikatnym pchnięciem ręki wprawiasz je w ruch. Utrzymuj Hula-Hop w ruchu, kręcąc przy tym biodrami. Na początku wystarczy ci 10 minut. Wraz z lepszą formą, możesz wydłużać czas ćwiczeń.

Ćwiczenie 2.

   Stań z jedną nogą wysuniętą do przodu. Teraz przytrzymaj hula hop nad biodrami, następnie lekkim pchnięciem wpraw Hula Hop w ruch. Od razu zacznij poruszać biodrami, bu Hula Hop odpowiednio się kręciło. W trakcie kręcenia, postaraj się przerzucać środek ciężkości pomiędzy nogami.

 hula

Ćwiczenie 3.

   Teraz przedstawię Ci ćwiczenie na jędrne pośladki. Wystarczy, ze położysz się na plecach i włożysz do hula hop swoje stopy. Następnie należy je rozszerzyć tak, aby dotykały obręczy z dwóch stron. W takiej pozycji utrzymaj się przez 15 sekund. Ćwiczenie należy powtórzyć około 6-7 razy. Pomiędzy podejściami, należy robić 16 sekundowe przerwy.

  

   Dzięki tym ćwiczeniom, wykonywanym regularnie, z pewnością zgubisz parę zbędnych centymetrów w talii i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*